4.5/5 Waardering (10 beoordelingen)

Belangrijke overwinning Moerse Boys 1

zondag, 29 januari 2012 // hits 721

Om aansluiting te blijven houden met de “rest “ van de tweede klasse, waren de Boys afgelopen zondag verplicht om de volle winst te behalen tegen BSC. Met een 2-0 overwinning zijn de Boys daarin zeker geslaagd.

Onder koude weersomstandigheden en onder toeziend oog van veel toeschouwers, begonnen de Boys fanatiek aan deze belangrijke wedstrijd.

Moerse Boys dicteerde vanaf het begin de wedstrijd en legde de gasten uit Roosendaal hun wil op. Al na 4 minuten spelen kopte Kevin de bal uit een prima voorzet van Rens tegen de paal. In de rebound kwam Peter Kuijstermans enkele centimeters te kort om te kunnen scoren.

Vier minuten later de eerste actie aan de zijde van de bezoekers. Tom stond echter op de goede plaats.

Na 17 minuten spelen kwam Moerse Boys geheel in het beeld van de wedstrijd op voorsprong. Uit een corner van Joris kwam de bal voor de voeten van Daan, die de bal vanaf de 16 meterlijn direct op doel schoot. Via het lichaam van Rens ging de bal tegen het net en kwam de verdiende 1-0 op het nieuwe scorebord.

In de 21e minuut omspeelde Daan drie BSC-spelers en bereikte zijn voorzet Stefan, die direct uithaalde. Zijn inzet belandde echter op de benen van de Roosendaalse doelman.

Het laatste wapenfeit in de eerste helft van Moerse Boys was 10 minuten voor de pauze, toen Joris op rechts goed doorging en de bal inspeelde op Kevin. Diens inzet ging net naast.

Na de pauze maakte Harron de Leeuw na meer dan een jaar blessureleed zijn rentree in de basis ten koste van Mark Foesenek. Zoals verwacht ging BSC op zoek naar de gelijkmaker en was daar in de 55 minuut kort bij. Uit een voorzet kopte de geheel vrijstaande BSC-spits over.

Na een kwartier spelen werd Rens vervangen voor neef Danny. Drie minuten later kwamen de Boys op 2-0. Ten koste van een overtreding werd Daan gestuit. Hij nam zelf de toegekende vrije trap. Via de haren van Stefan Luijten werd de BSC doelman in de verre hoek gepasseerd.

Met nog ongeveer 13 minuten op de klok opnieuw een goede mogelijkheid voor de thuisploeg. De voorzet van Daan was te scherp voor de instormende Stefan. Niet veel later werd Joris vervangen voor Rob Kuijstermans. En omdat BSC deze koude zondagmiddag nauwelijks een kans kon creëren, was de 2-0 zege voor Moerse Boys geen discussie. Met deze overwinning stijgen de Boys enkele plaatsen op de ranglijst.

Mits de weersomstandigheden het toelaten, spelen wij aanstaande zondag tegen RCS in Oost Souburg. Omdat ook het tweede tegen RCS speelt, vertrekken beide teams gezamenlijk in één bus om 10.15 uur.

Opstelling Moerse Boys:

Tom Magielse, Stein Nouws, Ronald Rombouts, Leroy Daems, Mark Foesenek (Harron de Leeuw), Peter Kuijstermans, Stefan Luyten, Rens van Laerhoven (Danny van Laerhoven), Daan van de Broek, Joris Goosens (Rob Kuijstermans), Kevin Stoutjesdijk

Geschreven door

André van Hooijdonk

Reacties (1)

  • Peter de Hoon

    29 januari 2012 op 22:24 |
    Spannende wedstrijd, lekkere overwinning! Koud langs de kant, maar wel een hele leuke middag gehad. Complimenten aan de Supportersvereniging voor het rondsturen van brieven om zoveel mogelijk mensen te bewegen om te komen kijken :)

Plaats een reactie

U dient in te loggen om een reactie te plaatsen.